چگونه میتوان از رمزارز(CRYPTOCURRENCY) کسب درآمد کرد؟

مدرس:
نظرات:
دسته بندی:
چگونه میتوان از رمزارز(CRYPTOCURRENCY) کسب درآمد کرد؟
توضیحات
سرفصل ها
چگونه میتوان از رمزارز(CRYPTOCURRENCY) کسب درآمد کرد؟

بلاک چین چیست؟

هنگامی که شما می خواهید از صفحات اجتماعی ,یا به عنوان مثال از ایمیل خود استفاده کنید,لازمه آن استفاده از اینترنت است.یعنی شما باید با کمک اینترنت به ایمیل خود دست یابید.بلاک چین هم برای رمز ارز حکم این موضوع را دارد و بجز آن تمامی انتقالات و چگونگی ارزش گذاری این ارزها را در بلاک چین ذخیره می شود. 

 

رمزارز چیست؟

رمزارز در واقع از کد های پیچیده ای ساخته شده که به واسطه آن نقل و انتقالات در بستری امن صورت می گیرد و می توان اطلاعات حساس را قفل و رمزگذاری کرد.رمزارز ها از تکنیک های مهندسی پیچیده ای تشکیل شده که نفوذ به آن به هیچ وجه امکان پذیر نیست پس بدین معنی است که هیچ ابر قدرت و هیچ دولتی نمی تواند به آن رخنه کند و همه اطلاعات , هویت افراد ونقل و انتقالات کاملا ایمن حفظ می شود. 

 

از مهم ترین ویژگی رمزارزها :

 • دیجیتالی بودن:منظور از دیجیتالی بودن این است که همه چیز در بستر اینترنت و کامپیوتراست و هیچ پول فیزیکی اعم از اسکناس و سکه ای وجود ندارد پس با این تفاسیر هیچ بانکی پشتوانه این ارزها نیست.

 

 • غیر متمرکز:یعنی هیچ سرور مرکزی در آن وجود ندارد یا به این صورت که سرور میان هزاران کامپیوتر پخش شده که و هیچ تجمعی در نقطه ای خاص ندارد و همه چیز بین افراد به اشتراک گذاشته شده است.

 

 • همتا به همتا:انتقال رمزارز از یک فرد به فرد دیگر صورت می گیرد یعنی هیچ واسطه و شخص سومی در این انتقالات حضور ندارد و همه ارتباطات و نقل و انتقالات به صورت مستقیم صورت می گیرد.

 

 • نام مستعار:ازدیگر ویژگی های دیگر رمزارزها این است که لزومی ندارد حتما از اطلاعات شخصی خود در این انتقالات استفاده شود بلکه شما می توانید با نام مستعار و بدون فاش شدن هویت خود به انجام کارهای خود بپردازید.

 

 • بدون نیاز به اعتماد:کلیه اطلاعات و کنترل همه امور به دست خود فرد است و به هیچ  فرد و یا ارگان خاصی برای نظارت بر امور نیازی نیست.

 

 • رمزنگاری شده:اطلاعات هر فرد شخصی است و هیچ شخص دیگری نمی تواند به آن دسترسی داشته باشد.معنی واژه Cryptocurrency نیزاین موضوع را حکایت می کند که اطلاعات رمزنگاری شده و پنهان هستند.

 

 • جهانی:ارز هر کشور مختص به خود آن کشور است که ارز فیات نامیده می شود.با توجه به واحد های پولی و ارزی متفاوت هر کشور که تنوع در این زمینه نیز زیاد است, پس باید گفت این انتقالات در سطح جهانی کاری بسیارمشکل است امه نه برای رمزارزها. خوشبختانه برای انتقالات در رمزارزها هیچ مشکل و محدودیتی وجود ندارد و به راحتی ممکن این جابه جایی صورت می پذیرد.

 

سود دهی رمزارزها به چه صورت است؟

درست است که سوددهی رمزارزها بسیار قابل توجه است,  اما نباید از این موضوع قافل شد که افراد سودجو با ترفند های بسیار و وعده های دروغین قول یک شبه پولدار شدن را به شما می دهند.

چیزی که مشخص است این است که سود رمزارزها از بورس یا صندوق سرمایه گذاری بیشتر است.اما این موضوع برای  بسیاری از افراد هنوز شک برانگیز است و فکر می کنند که بازدهی آن یکساله است اما چیزی که تاکنون رخ داده اینگونه نیست و شما می توانید در یک سال 300% به سرمایه خود بیفزایید, اما اگر هنوز هم شک دارید می توانید با سرمایه اندک وارد این عرصه شوید.

 

منظور از ماینر چیست؟

به طور کلی به استخراج رمزارزها ماینر گفته می شود.دستگاه های بسیاری برای این جستجوها وجود دارد و افراد با یافتن رمزارزهای استخراج نشده و فروش آنها به سود های بسیاری دست خواهند یافت.  همچنین ماینینگ کمک بسیاری به امنیت و غیرمتمرکزسازی رمزارزها نموده است.

 

برای انجام عمل ماینینگ نیازمند چه مواردی هستیم؟

 

 • خریداری دستگاه استخراج
 • کمک گرفتن از یک کیف پول با امنیت بالا و مناسب
 • پیوستن به یک استخر برای انجام عمل استخراج

 

انواع مختلف رمزارزها

 

 • بیت کوین:در سال 2008 اولین ارز به نام بیت کوین توسط فردی به نام ساتوشی که هنوزهم هویت آن نامشخص است ساخته شد.

 

 • اتریوم:دومین ارزی که ساخته شد اتریوم است که همچنین رقیب سرسختی برای بیت کوین به شمار می رود و امکانات بسیاری برای ساخت برنامه های مختلف در اختیارگذاشته است.

 

 • تتر:مقدار ارزدیجیتال تتر ثابت است و ارزش آنها معادل ارزش پول فیات است بدین صورت که بهای هر تتر معادل یک دلار آمریکا است.

 

 • XRP :بلاکچین ریپل روشی نو در پرداخت های جهانی ایجاد کرد و نقل و انتقالات بانک ها و سیستم های سنتی را بروز کرده و سرعت آنها افزایش داد.وی این اقدامات را با ارز XRP انجام داده است.

 

 • بیت کوین کش:پشتیبانی از این ارز را بزرگترین شرکت استخراج کننده ارز به عهده دارد که و به نوعی فورک بیت کوین است.

 

 • مونرو:ارزی که یبشترین امنیت را دارد همین نوع است و تاکنون هیچ فردی این قدرت را نداشته که بتواند آن را هک کند.

 

 • بایننس کوین:برخلاف تمامی ارزهای نام برده شده که غیرمتمرکز هستند, این نوع ارز متمرکز بوده و پشتیبانی آن را صرافی بایننس انجام می دهد.
چگونه میتوان از رمزارز(CRYPTOCURRENCY) کسب درآمد کرد؟

چگونه میتوان از رمزارز(CRYPTOCURRENCY) کسب درآمد کرد؟

رمزارز چیست؟

مهم ترین ویژگی رمزارزها 

سود دهی رمزارزها به چه صورت است؟

لیست دانلود

برای دانلود روی لیست کلیک و ایمیل خود را وارد نمایید.